Skenování stavu izolace staveb termokamerou od sklepa až po střechu, odhalení poruch elektroinstalace a vlhkosti v domě

Datum: 
Čtvrtek, 15 Listopad, 2018

Provádíme skenování staveb termovizí - termokamerou, která odhalí skryté závady na vaší stavbě. 
Odhalíme zásadní tepelné ztráty, vznik nebo stav vlhkosti ve stavbě a skryté nebezpečné poruchy v elektrických rozvodných skříních. 
Cílem skenování termokamerou je úspora na vytápění domu, zlepšení komfortu užívání a v neposlední řadě bezpečnost celé stavby.

V případě nalezení závad jsme schopni ve velké míře tyto následně odstranit, nebo doporučit postup jejich opravy.
Suchý a izolovaný dům je zárukou levného a komfortního bydlení!

 

 

 

Skenování staveb termovizí:
- odhalení tepelných úniků a ztrát ve stavbách - úspora za topení, komfort bydlení ve stavbě
- odhalení skrytých poruch v rozvodných skříních, které mohou způsobit požár
- odhalení vlhkosti v domě a její následné vysušení a izolace
- komfortní užívání, úspora na topení, nebezpečí statické poruchy stavby, vznik plísní a alergenů
 
Objekty měření:
- Rodinné domy
- Panelové a bytové domy
- Komerční objekty
- Rozvaděče elektrického proudu
- Podlahové topení a topení v domě
- Výskyt vlhkosti

Skenování tepelných úniků a ztrát:
- termokamerou odhalíme ve vaší stavbě zásadní úniky tepla a to od sklepů až po střechu. Na základě naší termovize můžete prvést příslušná opatření k zamezení úniků tepla ze stavby a výrazně omezit náklady na vytápění!
- odhalíme teplné mosty a kondenzační body ve vaší stavbě, jenž jsou teplnou poruchou a způsobují  tepelné ztráty včetně možnosti zvýšené vlhkosti a tepelné nepohody ve stavběOdhalení skrytých poruch v rozvodných skříních, které mohou způsobit požár:
- Termovize odhalí poruchy v rozvodných skříních, které nemusí být na první pohled patrné. Tyto poruchy mohou vést k fatálním požárům domu. Odhalení vnikající vlhkosti do stavby a její odstranění:
- Odhalíme místa ve stavbě, kudy vniká zemní vlhkost. Zaměříme se na místa s tepelnými mosty a zjistíme kondenzační body na zdech. Ve většině případů jsme schopni tyto poruchy odstranit a to moderní, elektronickou cestou bez kopání nebi jiných stavebních zásahů.

Topení v domě:
- zjistíme kudy je vedeno topení ve zdech i v podlahách. Najdeme jejich tvar a umístění. Vhodná informace při rekonstrukcích nebo opravách stavby. (zjistíme je-li topení funkční - teplotní rozdíl.

Technická zpráva a doporučení:
- vypracujeme technickou zprávu o stavu tepelné izolace vašeho domu, stavu rozvodných skříní a míře vlhkosti ve vaší stavbě. Doporučíme, nebo rovnou provedeme vhodná opatření.
- technická zpráva obsahuje veškerou fotodokumentaci pořízenou kamerou 

Cena je za sken celé stavby :

  • Cena za kompletní termo sken z venku i zevnitř RD od sklepa po střechu = 2.500,- Kč vč. DPH (sklep, přízemí, patro, střecha, el. rozvaděče) + doprava
  • Cena za kompletní termo sken bytového domu od sklepa po střechu + vybrané potřebné byty = od 3.500,- Kč vč. DPH dle velikosti domu a počtu pater a bytových jednotek (sklep, přízemí, patro, střecha, el. rozvaděče) + doprava
  • Cena za kompletní termo sken jiných staveb od sklepa po střechu  = od 2.500,- Kč vč. DPH dle velikosti domu a počtu pater a bytových jednotek (sklep, přízemí, patro, střecha, el. rozvaděče) + doprava
  • V případě potřeby skenu části stavby (např. hledání potrubí, rozvaděče nebo jen sklep atd...) cenu kalkulujeme dle rozsahu stavby ale ne méně než 1.000,- Kč vč. DPH + doprava
  • Doprava 10,- Kč / 1 km od firmy a zpět. Pro klienty k instalaci zařízení DryPol system je doprava zdarma!

Společnost Elektrofyzika s.r.o. je již 10 let na trhu s odborností na izolace staveb. Ručíme písemně za kvalitu naší práce!

skenování termokamerou
skenování termokamerou budovy