Termoizolační omítka TK®-Therm

Datum: 
Čtvrtek, 7 Duben, 2016

Interiérová termoizolační omítka TK®-Therm - revoluce v zateplování

Cena = 1290,- Kč vč. DPH / 5 l balení = vystačí na 5 m2 zdiva!

 • V případě dovozu společně s nabídkou nebo montáží DryPol® Systém je DOPRAVA ZDARMA.
 • V případě dovozu společně s zapůjčenými stroji / lešení je DOPRAVA ZDARMA.

Pro běžné objednávky činí dopravné podle váhy a rozměrů dle sazebníku přepravce PPL.
Ceník přepravy ZDE : https://www.ppl.cz/main.aspx?cls=art&tre_id=61&art_id=412

Veškeré informace o zatepletní interiérovou termoizolační omítkou TK®-Therm

CO JE TERMOIZOLAČNÍ OMÍTKA?

Termoizolační omítka funguje na jiném principu než známé tepelně izolační materiály - polystyrén nebo minerální vlákna. Jeho vývoj vzchází z požadavku na izolování tepla, které je předáváno zářením. Udává se, že zářením je v létě dodáváno až 90% tepla a v zimě je takto přenášeno uvnitř budovy 50 - 70% energie. Z těchto údajů vyplývá, že izolace, která v zimě zadrží teplo uvnitř místnosti, nám uspoří značné náklady na vytápění. 

 • Max teplota: -40 ° C / + 150 ° C 
 • Tepelná vodivost: 0,2 
 • Součinitel prostupu tepla: U = 0,33 W/m2 *K

VYUŽITÍ TERMOIZOLAČNÍ OMÍTKY TK®-Therm pro zateplení staveb :

Termoizolační stěrka TK®-Therm je vhodná pro všechny nedostatečně tepelně izolované objekty. Budovy kde není možné použít vnější izolaci (např. historické objekty, objekty s cennými nebo atypickými fasádami). Pro vnitřní zateplení stěn ve stavebnictví, zvláště panelových bytů, rodinných domů, kanceláří, restauračních zařízení, nemocnic. Pro použití v místnostech s vysokou vlhkostí a slabou ventilací (např. v koupelnách, kuchyních, ve spížích atd.). Na vnitřní špalety kolem oken pod podlahové topení. K zateplení promrzajících štítových stěn.

K zateplení průmyslových temperovaných hal, pro tepelnou izolaci místností, které jsou vytápěny přerušovaně nebo krátkodobě (např. chalupy, chaty, buňky, garáže a jiné prostory), ve kterých si přejeme zvýšit teplotu velmi rychle a přitom zabránit pocitu studených orosených stěn.

CHARAKTERISTIKA TERMOIZOLAČNÍ STĚRKY TK®-Therm :

TK®-THERM je určen k použití v interiéru jako stěrková zateplovací hmota, která svými jedinečnými vlastnostmi výrazně ovlivňuje tepelnou pohodu v místnosti a následně i náklady na vytápění. V místnostech, kde byly obvodové stěny ošetřeny TK®-THERM, je teplota těchto zdí na první dotek výrazně vyšší než teplota vnitřních příček. Vzhledem k tomu, že je možné TK®-THERM barevně upravovat akrylátovými tónovacími barvami na různé odstíny, získáte vysoce kvalitní povrchovou úpravu obvodových zdí, které je možné barevně sladit s ostatními stěnami.

* Je prodyšný a přiměřeně omyvatelný. Hodnota difuzního odporu pro vstup vodní páry (p = 30) je jen o málo vyšší než u běžné vápenné omítky.

* Je možné ho přetírat vodou ředitelnými barvami.

* Zkušenosti z praxe ukazují, že spolehlivě odstraňuje problém kondenzace vlhkosti na rizikových místech tepelných mostů, jako jsou překlady a ukotvení nosníků a kovových prvků zabudovaných do stavby.

* Zabraňuje kondenzaci vodních par a zaručuje suché povrchy ošetřených zdí, čímž zabraňuje tvorbě plísní a vytváří antialergenní prostředí.

* Je možné nanášet ho na interiérové plochy, jako jsou klasické omítky, beton, sádrové omítky, sádrokarton, prefabrikované panely, dřevo a jeho vedlejší produkty, kovové povrchy, sklo a mnoho dalších. Je možné použít ho k tepelné izolaci potrubí do teploty 150 °C.

* Povrch termoizolační stěrky lze po vytvrdnutí brousit a malovat. Po vytvrdnutí nezapáchá, není zdraví škodlivý a při vysycháni nevylučuje žádné chemické látky.

* Při použití na konstrukce se zvýšenou tepelnou vodivostí, jako jsou například plechové konstrukce, se výrazně zlepšuje účinnost.

VYUŽITÍ TERMOIZOLAČNÍ OMÍTKY TK®-THERM :

Pro všechny nedostatečně tepelně izolované objekty. Budovy kde není možné použít vnější izolaci (např. historické objekty, objekty s cennými nebo atypickými fasádami). Pro vnitřní zateplení stěn ve stavebnictví, zvláště panelových bytů, rodinných domů, kanceláří, restauračních zařízení, nemocnic. Pro použití v místnostech s vysokou vlhkostí a slabou ventilací (např. v koupelnách, kuchyních, ve spížích atd.). Na vnitřní špalety kolem oken pod podlahové topení. Termoizolační zateplovací hmotu TK®-THERM lze s úspěchem využít i k zateplení promrzajících štítových stěn.

K zateplení průmyslovýh temperovaných hal, pro tepelnou izolaci místnosti, které jsou vytápěny přerušovaně nebo krátkodobě (např. chalupy, chaty, buňky, garáže a jiné prostory), ve kterých chceme zvýšit teplotu velmi rychle a přitom zabránit pocitu studených orosených stěn

POUŽITÍ TERMOIZOLAČNÍ OMÍTKY TK®-THERM :

TK®-THERM je určen k použití v interiéru jako stěrková zateplovací hmota, která svými jedinečnými vlastnostmi výrazně ovlivňuje tepelnou pohodu v místnosti a následně i náklady na vytápění. V místnostech, kde byly obvodové stěny ošetřeny TK®-THERM, je teplota těchto zdí na první dotek výrazně vyšší než teplota vnitřních příček. Vzhledem k tomu, že je možné TK®-THERM barevně upravovat akrylátovými tónovacími barvami na různé odstíny, získáte vysoce kvalitní povrchovou úpravu obvodových zdí, které je možné barevně sladit s ostatními stěnami.

 • Je prodyšný a pimřiměřeně omyvatelný. Hodnota difuzního odporu pro vstup vodní páry (p = 30) je jen o málo vyšší než u běžné vápenné omítky.
 • Je přetíratelný vodou ředitelnými barvami.
 • Zkušenosti z praxe ukazují, že termoizolační stěrka TK®-THERM spolehlivě odstraňuje problém kondenzace vlhkosti na rizikových místech tepelných mostů, jako jsou překlady a ukotvení nosníků a kovových prvků zabudovaných do stavby.
 • Zabraňuje kondenzaci vodních par a zaručuje suché povrchy ošetřených zdí, čímž zabraňuje tvorbě plísní a vytváří antialergenní prostředí.
 • TK®-THERM je možné nanášet na interiérové plochy, jako jsou klasické omítky, beton, sádrové omítky, sádrokarton, prefabrikované panely, dřevo a jeho vedlejší produkty, kovové povrchy, sklo a mnoho dalších. Je možné použít ho k tepelné izolaci potrubí do teploty 150 °C.
 • Povrch stěrky lze po vytvrdnutí brousit a malovat. Po vytvrdnutí TK®-THERM nezapáchá, není zdraví škodlivý a při vysycháni nevylučuje žádné chemické látky. Při použití tepelné izolace TK®-THERM na konstrukce se zvýšenou tepelnou vodivostí, jako jsou například plechové konstrukce, se výrazně zlepšuje účinnost.
 • Možnosti využití: Zateplení stěn bytů v panelových domech, promrzajících štítových stěn
 • Zateplení rodinných domů + částí stěn za topnými tělesy
 • Zateplení historických budov, kde nelze provádět zásahy do venkovní fasády
 • Zateplení průmyslových hal, plechových objektů, kde je aplikace nástřikem jednoduchá a účinnost vysoká 

>> INFORMACE A OBJEDNÁVKY TERMOIZOLAČNÍ OMÍTKY VYUŽIJETE KLIKNUTÍM NA TENTO ODKAZ <<

TK®-THERM - Termoizolační stěrka
TK®-THERM pro zateplení staveb dodáváme v několika praktických baleních